Sanalika,Sanil,Kayıt,Vip
Sanalika,Sanil,Kayıt,Vip
Sanalika,Sanil,Kayıt,Vip
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sanalika Yeniliklerii Sanalika Magasin Sohbet We yepyeni arkadaslar burada toplanıyor.!!SanalikaForce

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

- Evden bağlanıyorum, işyerimden bağlanamıyorum. Neden?

2 posters
YazarMesaj
Dj VeDaT ArDaHaN
co-admin
co-admin
Dj VeDaT ArDaHaN

Aktiflik :
- Evden bağlanıyorum, işyerimden bağlanamıyorum. Neden? Left_bar_bleue999 / 999999 / 999- Evden bağlanıyorum, işyerimden bağlanamıyorum. Neden? Right_bar_bleue

Karakter Sayfası
BASARI PUANI:
- Evden bağlanıyorum, işyerimden bağlanamıyorum. Neden? Imgleft18/50- Evden bağlanıyorum, işyerimden bağlanamıyorum. Neden? Emptybarbleue  (18/50)

- Evden bağlanıyorum, işyerimden bağlanamıyorum. Neden? Empty
MesajKonu: - Evden bağlanıyorum, işyerimden bağlanamıyorum. Neden?   - Evden bağlanıyorum, işyerimden bağlanamıyorum. Neden? Icon_minitimePtsi Ağus. 17, 2009 8:40 am

Öncelikle kullanmakta olduğunuz bir ateşduvarı (firewall) yazılımınız varsa "843" ve "4349" numaralı portlara izin veriniz.

Birçok işyerinde güvenlik amacıyla internet bağlantılarına sınırlama getirilir. www.sanalika.com sayfasına girebiliyorken www.sanalika.com/oyna adresinden oyuna giremeyebilirsiniz. Bu problemi çözmek için bilgi işlem bölümündeki sistem yönetcisinden "843" ve "4349" numaralı port adreslerinin açılmasını rica edebilirsiniz.

Sanalika'da oynamak için flash player yüklü bir internet tarayıcısı ile www.sanalika.com/oyna adresinden internet sayfamıza girmeniz gerekmektedir. Bu esnada karakteriniz ve dünyanız ile ilgili flash dosyaları yüklenmeye başlayacaktır. Bu aşamada indirme yetkileri için uzaktaki bir sunucumuzun 843 numaralı port adresine erişmesi gerekmektedir. Oyun içindeki mesajlarınızın iletimi için de başka bir sunucumuzun 4349 numaralı port adresine erişmesi gerekmektedir. Bu yönleri ile Sanalika sıradan bir internet sayfasından daha karmaşık bir yapıya sahiptir.
http://www.djvedatremixes.tr.gg
SeMPaTiK-JoJuK
Admin
Admin
SeMPaTiK-JoJuK

Aktiflik :
- Evden bağlanıyorum, işyerimden bağlanamıyorum. Neden? Left_bar_bleue999 / 999999 / 999- Evden bağlanıyorum, işyerimden bağlanamıyorum. Neden? Right_bar_bleue

Karakter Sayfası
BASARI PUANI:
- Evden bağlanıyorum, işyerimden bağlanamıyorum. Neden? Imgleft546/1000- Evden bağlanıyorum, işyerimden bağlanamıyorum. Neden? Emptybarbleue  (546/1000)

- Evden bağlanıyorum, işyerimden bağlanamıyorum. Neden? Empty
MesajKonu: Geri: - Evden bağlanıyorum, işyerimden bağlanamıyorum. Neden?   - Evden bağlanıyorum, işyerimden bağlanamıyorum. Neden? Icon_minitimeC.tesi Ağus. 22, 2009 8:17 am

saqol Wink
http://sanalikaforce.yetkinforum.com

- Evden bağlanıyorum, işyerimden bağlanamıyorum. Neden?
1 sayfadaki 1 sayfası