Sanalika,Sanil,Kayıt,Vip
Sanalika,Sanil,Kayıt,Vip
Sanalika,Sanil,Kayıt,Vip
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sanalika Yeniliklerii Sanalika Magasin Sohbet We yepyeni arkadaslar burada toplanıyor.!!SanalikaForce

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

- Sanalika çocuğum için güvenli bir site midir?

3 posters
YazarMesaj
Dj VeDaT ArDaHaN
co-admin
co-admin
Dj VeDaT ArDaHaN

Aktiflik :
- Sanalika çocuğum için güvenli bir site midir? Left_bar_bleue999 / 999999 / 999- Sanalika çocuğum için güvenli bir site midir? Right_bar_bleue

Karakter Sayfası
BASARI PUANI:
- Sanalika çocuğum için güvenli bir site midir? Imgleft18/50- Sanalika çocuğum için güvenli bir site midir? Emptybarbleue  (18/50)

- Sanalika çocuğum için güvenli bir site midir? Empty
MesajKonu: - Sanalika çocuğum için güvenli bir site midir?   - Sanalika çocuğum için güvenli bir site midir? Icon_minitimePtsi Ağus. 17, 2009 8:30 am

Sanalika çocuğunuz için güvenli bir site olmasına karşı, karakterlerin yönetimi kullanıcıların sorumluluğu altındadır.Bu nedenle, çocuğunuzun tanımadığı kişilere önemli bilgilerini vermemeleri konusunda uyarınız(telefon numarası, mail, adres, vb.).
http://www.djvedatremixes.tr.gg
SeMPaTiK-JoJuK
Admin
Admin
SeMPaTiK-JoJuK

Aktiflik :
- Sanalika çocuğum için güvenli bir site midir? Left_bar_bleue999 / 999999 / 999- Sanalika çocuğum için güvenli bir site midir? Right_bar_bleue

Karakter Sayfası
BASARI PUANI:
- Sanalika çocuğum için güvenli bir site midir? Imgleft546/1000- Sanalika çocuğum için güvenli bir site midir? Emptybarbleue  (546/1000)

MesajKonu: Geri: - Sanalika çocuğum için güvenli bir site midir?   - Sanalika çocuğum için güvenli bir site midir? Icon_minitimeC.tesi Ağus. 22, 2009 8:11 am

Mail veren war .! :s ben direq şikayet ediorumm tongue
http://sanalikaforce.yetkinforum.com
zehra
ÜYE
ÜYE

Aktiflik :
- Sanalika çocuğum için güvenli bir site midir? Left_bar_bleue10 / 99910 / 999- Sanalika çocuğum için güvenli bir site midir? Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: - Sanalika çocuğum için güvenli bir site midir?   - Sanalika çocuğum için güvenli bir site midir? Icon_minitimeCuma Mayıs 21, 2010 10:24 pm

bu oyun nsl oynalıyor bilmiyorum yardım edrmisin
zehra
ÜYE
ÜYE

Aktiflik :
- Sanalika çocuğum için güvenli bir site midir? Left_bar_bleue10 / 99910 / 999- Sanalika çocuğum için güvenli bir site midir? Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: - Sanalika çocuğum için güvenli bir site midir?   - Sanalika çocuğum için güvenli bir site midir? Icon_minitimeCuma Mayıs 21, 2010 10:27 pm

zehra demiş ki:
bu oyun nsl oynalıyor bilmiyorum yardım edrmisin

- Sanalika çocuğum için güvenli bir site midir?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» - Çocuğum bu sitede ne gibi şeyler yapıyor?
» - Yeni başlayanlar için Sanalika
» KOLAY LW ATLAMAK İÇİN YAPILAN GÖREVLER!..